Наслідки неповернення кредиту ᐈ Умови кредитування NeoCredit
34 

Наслідки неповернення кредиту


Для нас важлива впевненість у тому, що позичальник поверне отриманий у нас кредит в строк і в повному обсязі. Для цього автоматична скорингова система, ретельно перевіряє кредитоспроможність кожного претендента на отримання кредиту. Опираючись на отримані скорингові дані ми переконуємося, що кредит буде виданий клієнту, який зможе його погасити без шкоди для свого матеріального становища і для якого сума отримана по даному кредиту не порівнюється з наслідками неповернення такого кредиту (а саме, зіпсована кредитна історія, блокування і арешт всіх платіжних карт боржника і його особистого майна, в тому числі нерухомості і транспортних засобів, підрив ділової репутації, судовий розгляд, спілкування з виконавчою службою, колекторами і т.д.).
 
Більшість наших клієнтів виправдовують нашу довіру. Це дає нам підстави сподіватися, що і ви ніколи не допустите такої ситуації. Але і до несподіванок ми готові.
 
Спочатку ми зв’яжемося з позичальником і обговоримо ситуацію, що склалася. Але, як і всі кредитні установи, передамо інформацію про невиконання позичальником зобов’язань з погашення кредиту до Бюро кредитних історій. Ця інформація стане доступна всім організаціям які мають доступ до баз даних Бюро крдитних історій, в тому числі банкам і кредитним організаціям, що призведе до того, що такий позичальник не зможете більше отримати кредит у жодній фінансовій організації.
 
Ми будемо змушені почати нарахування пені. У разі подальшого непогашення кредиту в ми звернемося до суду з вимогою стягнути суму кредиту і всі нараховані відсотки включаючи штрафні санкції. Суми відображені в рішеннях судів будуть стягуватися як приватними так і державними виконавцями, до повного відшкодування – весь час життя боржника і його спадкоємців. До повної оплати заборгованості перед нами позичальник не зможе користуватися кредитами і будь-якими сервісами пов’язаними з оплатою онлайн.
 
Тому ми впевнені що сума отриманого кредиту не співмірна з перерахованими наслідками його неповернення.
 
Взяти кредит