Прострочення і пролонгація кредиту ᐈ Умови кредитування NeoCredit
32 

Прострочення і пролонгація кредиту


Суму кредиту необхідно виплатити не пізніше дати погашення, обраної вами при оформленні кредиту. Тому ми просимо, перед подачею заявки переконайтеся, що ви берете в кредит суму, яку зможете повернути без труднощів. Також переконайтеся, що дата повернення кредиту відповідає даті надходження вам грошових коштів, за допомогою яких ви плануєте його погасити. Також просимо переконатися в тому, що вас влаштовують нараховувані відсотки і комісії (за наявності). Надалі перед датою повернення кредиту не забудьте упевнитися в тому, що ви маєте в своєму розпорядженні достатню суму для його повернення.
 
Якщо у Вас виникли ускладнення зі своєчасним поверненням кредиту, не біда. В NEOCREDIT ви завжди можете відстрочити дату його повернення, активувавши один з видів пролонгації який в даний момент найбільше вам підходить.
Позичальник може продовжити термін користування кредитом необмежену кількість разів, оформляючи пролонгацію. Термін однієї пролонгації, залежно від обраного її виду – від 1 до 30 днів.
Якщо ж не виплатити кредит або неактивувати пролонгацію кредитного договору, це є порушенням кредитного договору і відповідно до його умов, позичальникові буде нараховуватися пеня в розмірі 2% від суми залишку по кредиту за кожен день прострочення.
 
Взяти кредит