Как это работает - NeoCredit
5266 

Как это работает

Як це працює у нас

Увага! Ви на території де діють індивідуальні процентні ставки. Тут не треба нічого доводити так як ваша кредитна історія працює на вас. 

 

З’ясувати вашу індивідуальну процентну ставку і отримати кредит просто:

 

1. Заповніть коротку реєстраційну форму на сайті. Так ви отримаєте доступ до вашого особистого кабінету – новітнього центру управління кредитами в Neocredit. 

 

2. Ознайомтеся з Правилами надання грошових коштів в кредит ТОВ “ФК “КОМБІ”. В особистому кабінеті вкажіть суму і термін, на який потрібні гроші. Заповніть заявку на отримання кредиту українською мовою. Уважно внесіть всю необхідну інформацію в поля, обов’язкові для заповнення. Для цього вам знадобляться паспорт і ідентифікаційний номер. Натисніть на кнопку “Далі”. Введіть реквізити вашої банківської картки. Натисніть на кнопку “Підтвердити”. Після цього на вашій карті тимчасово заблокується сума до 1 гривні (пізніше ці гроші повернуться на ваш рахунок). Якщо у вас підключений SMS-банкінг, на ваш телефон ви отримаєте повідомлення з вказаною сумою блокування. Інакше буде необхідно зателефонувати на гарячу лінію вашого банку за номером, вказаним на банківській картці, щоб дізнатися у оператора точну суму блокування. Суму блокування потрібно вказати у вашому Особистому кабінеті.

3. Neocredit миттєво обробить вашу кредитну заявку і автоматично розрахує вашу індивідуальну відсоткову ставку. У Neocredit не потрібно роками брати участь в програмах лояльності домагаючись знижок за відсотками. Ваша індивідуальна процентна ставка автоматично розрахується нашим сервісом на основі вашої кредитної історії. Процентні ставки в залежності від якості вашої кредитної історії встановлюються в діапазоні від 0,9 до 1,99% в день. Наприклад, якщо ваша кредитна історія відмінна і власний скоринг Neocredit це підтвердить, Ви можете відразу ж отримати процентну ставку і не акційну, а постійну, скажімо 0,9% в день. Все, що Neocredit надалі потрібно від вас для збереження цієї процентної ставки – дотримання умов кредитного договору. В Особистому кабінеті ви зможете побачити свою відсоткову ставку.
4. Рішення про видачу кредиту приймає автоматизована система Neocredit протягом декількох хвилин. У Neocredit виключили людський фактор і цим забезпечили низький відсоток відмов і високу швидкість схвалення видачі кредитів.
 
5. Після повідомлення про схвалення вам кредиту підпишіть кредитний Договір в електронному вигляді смс-кодом, отриманим на ваш мобільний телефон.

 

Вуаля! Гроші на вашій карті!

 

Увага. В Neocredit діють декілька процентних ставок. Будь ласка ознайомтеся як і за яких умов вони застосовуються. За різних умов користування отриманим кредитом, у Neocredit діють процентні ставки які різняться між собою: Індивідуальна, Базова, та процентна ставка за користування кредитом після закінчення Узгодженого періоду.

 

Базова процентна ставка становить 1,99% в день від суми отриманого кредиту. Вона встановиться, якщо позичальник не поверне кредит протягом Узгодженого періоду. До рівня Базової процентної ставки проценти донараховуються, починаючи з дати отримання кредиту. Увага! Донарахування процентів за базовою ставкою можна уникнути продовженням  (пролонгацією) Узгодженого періоду користування кредитом.

 

Індивідуальна процентна ставка автоматично розраховується і встановлюється нашим програмним комплексом на основі загальної кредитної історії позичальника та даних нашої скорингової системи. Індивідуальні процентні ставки в залежності від якості конкретної кредитної історії встановлюються позичальникам в діапазоні від 0,9 до 1,99% в день (тобто в деяких випадках у окремого позичальника вона може збігатися з Базовою ставкою – 1,99% в день). Індивідуальна процентна ставка діє протягом Узгодженого періоду користування кредитом та протягом періоду часу, на який позичальник подовжує (пролонгує) Узгоджений період користування кредитом. Індивідуальна ставка скасовується в разі продовження користування позичальником отриманим кредитом після закінчення Узгодженого періоду.

 

Після закінчення Узгодженого періоду (якщо він не пролонгований позичальником) діє процентна ставка – 3,99% від суми отриманого кредиту в день. Ця процентна ставка активується після закінчення Узгодженого періоду і діє протягом 90 календарних днів від дати його закінчення або до дати повернення позичальником суми отриманого кредиту.

 

Погашення кредиту
Для вашої зручності ми надаємо такі варіанти для повернення кредиту:

 

  • Ваш Особистий кабінет. Це ваш інноваційний центр управління кредитами в Neocredit, де ви можете у тому числі і сплатити кредит за допомогою будь-якої банківської картки.

 

 

  • Інтернет банкінг.  Для оплати за допомогою Інтернет-банкінгу використовуйте наші реквізити: ТОВ “ФК “КОМБІ”,  IBAN: UA5433 4851 00000 00000 26505 1 847 в Банк “ПУМБ”, ЄДРПОУ 43369684. При оплаті потрібно вказати: Призначення платежу, № договору та ПІБ позичальника.

 

 

  • Термінал Приватбанку.  Щоб погасити кредит в терміналі самообслуговування Приватбанку, скористайтеся нашими реквізитами: ТОВ “ФК “КОМБІ”, IBAN: UA5433 4851 00000 00000 26505 1 847 в Банк “ПУМБ”, ЄДРПОУ 43369684. При оплаті потрібно вказати: Призначення платежу, № договору і ПІБ позичальника.

 

 

  • Термінал “Сіті24”.  Тут ви можете сплатити кредит або ж оформити пролонгацію (тільки Neo Про). Для цього у вікні “Пошук послуги” досить ввести “Neocredit” для пошуку нашої організації. Далі виберіть необхідну дію (погашення / пролонгація 10 / пролонгація 20). Після вибору необхідно ввести ПОВНИЙ НОМЕР КРЕДИТНОГО ДОГОВОРУ. Після введення номера договору і натискання кнопки “Далі” автоматично висвітиться ВАШІ ПІБ (ПЕРЕВІРТЕ коректність даних!), після потрібно натиснути “Далі”. Наступним кроком внесіть оплату, де сума до  –   і є сума для погашення кредиту. При пролонгації буде відображена фіксована сума до оплати. Оплату через термінал можна зробити тільки готівкою. Після оплати можна роздрукувати чек / сфотографувати екран терміналу з наведених чеком. Якщо оплата буде через сайт “Сіті24” необхідно виконати такі ж кроки, тільки суму необхідно вводити перед оплатою (Ви не зможете ввести суму більше, ніж сума до закриття). При пролонгації на сайті Сіті24, введіть номер кредитного договору, введіть 1 грн до оплати і система видасть суму для пролонгації.

 

 

  • Відділення банку. Оплатити кредит можна у відділенні будь-якого українського банку за нашими реквізитами: ТОВ “ФК “КОМБІ”, IBAN: UA5433 4851 00000 00000 26505 1 847 в Банк” ПУМБ “, ЄДРПОУ 43369684. При оплаті потрібно вказати: Призначення платежу, № договору і ПІБ позичальника.

 

Подовження терміну погашення кредиту

Просимо здійснювати всі платежі своєчасно так як прострочення платежів за кредитними договорами завжди призводить до серйозних штрафних санкцій і значно впливає на шанси отримати новий кредит. У непередбачених випадках зв’яжіться з нашою службою підтримки, і ми обов’язково знайдемо вихід з ситуації, що склалася. Для недопущення просторочення платежів нашими клієнтами, ми розробили великий набір пролонгацій, які доступні у вашому особистому кабінеті на нашому сайті.
 
 
Пролонгація “NEO-про”
 
Якщо у вас виникли ускладнення зі своєчасним поверненням кредиту, не біда, у Neocredit ви завжди можете відстрочити дату його повернення, сплативши тільки нараховані проценти за час фактичного укористування кредитом.
 
Пролонгація “NEO-день”
 
Якщо так сталося, що у вас немає можливості повністю сплатити проценти для продовження, то спеціально для таких випадків у нас існує можливість пролонгації з частковою сплатою процентів (сплата процентів за ту кількість днів, на яку бажаєте продовжити строк кредиту).
 
Пролонгація “NEO-захист”
 
Якщо ж сталося неймовірне, і у вас на даний момент взагалі немає можливості оплатити проценти для продовження, тоді ми пропонуємо пролонгацію «NEO-захист» активізувати яку можна без сплати нарахованих процентів  (пролонгація без попередньої оплати процентів).
 
Зверніть будь ласка, увагу на інформацію викладену нижче.
 
Продовження терміну погашення кредиту (пролонгація) можливе на термін від 1 до 30 днів – в залежності від того, на який термін був оформлений кредит. Наприклад, якщо ви уклали кредитний договір на 14 днів, то і продовжити його можна на період від 1 до 14 днів. Щоб продовжити кредит, просто виберіть у своєму Особистому кабінеті відповідну послугу пролонгації кредиту і виконайте передбачені відповідною пролонгацією дії (наприклад оплатіть певні проценти чи комісію). Після цього, дата розрахунку по кредиту буде перенесена на обраний вами термін. Продовжувати кредити можна необмежену кількість разів. Пролонгація доступна до 3 дня прострочення.
 

Умови здійснення пролонгацій Кредитного Договору та їх особливості

 

Для продовження строку користування кредитом, Позичальник сплачує Товариству проценти на умовах, обраних Позичальником для здійснення певного виду Пролонгації («NEO-про» та «NEO-день», або комісію (NEO-захист). Товариство самостійно визначає, які види Пролонгації доступні Позичальнику.

 

Основними видами Пролонгації є:

 

1) вид пролонгації під умовною назвою «NEO-про» – пролонгація з оплатою процентів у фіксованому розмірі, нарахованих за весь період часу неоплаченого користування Кредитом на дату здійснення пролонгації включно;

 

2) вид пролонгації під умовною назвою «NEO-день» – пролонгація з оплатою процентів за певний строк самостійно вибраний Позичальником (за ту кількість днів, на яку бажає продовжити строк), який розраховується пропорційно розміру сплачуваних Позичальником грошових коштів до розміру процентів за один день користування Кредитом, визначеного відповідно до кредитного договору.

 

 3) вид пролонгації під умовною назвою «NEO-захист» – пролонгація без попередньої оплати процентів, з можливістю продовження Узгодженого періоду на фіксований термін 7 (сім) днів, в період якої нараховується Базова процентна ставка у розмірі передбаченому кредитним договором за кожний день протягом дії цього виду пролонгації. У цьому випадку Базова процента ставка нараховується починаючи з першого дня пролонгації «NEO-захист» та діє включно до дня, зазначеного як нова узгоджена сторонами дата повернення кредиту та/або до оформлення Позичальником продовження строку користування кредиту іншими видами пролонгації. У цьому випадку Позичальник сплачує Товариству всі нараховані проценти за період дії пролонгації «NEO-захист» на дату здійснення цієї нової  пролонгації Договору та нараховані проценти в залежності від типу вибраної Позичальником нової пролонгації.  

 

За активацію пролонгації «NEO-захист» з Позичальника стягується комісія у розмірі передбаченому кредитним договором.

 

Протягом терміну дії пролонгації «NEO-захист», Позичальник може в будь-який момент, проте не пізніше останнього дня дії пролонгації «NEO-захист» включно,  здійснити перехід на інші види пролонгацій діючих у Товаристві, сплативши відповідні проценти як це передбачено кредитним договором. Після переходу з програми пролонгації «NEO-захист» на інші види пролонгацій, починаючи з дати наступної за переходом, до Позичальника знову починає застосовуватися Індивідуальна процента ставка.

 

Під час дії конкретного кредитного договору, пролонгація «NEO-захист» може бути активована повторно, виключно лише після проведення одного з виду пролонгацій «NEO-про» чи «NEO-день» безпосередньо перед новою активацією пролонгації «NEO-захист».

Плата за користування кредитом від Neocredit

Плата за користування кредитом від Neocredit становить всього 1,99% в день і є фіксованою.
Приклад розрахунку відсоткої ставки: при кредиті в 1000 грн. на 10 днів сума до оплати складе 1199 грн., APR – 726,35%.

Прострочення і пролонгація кредиту

Суму кредиту необхідно виплатити не пізніше дати погашення, обраної вами при оформленні кредиту. Тому ми просимо, перед подачею заявки переконайтеся, що ви берете в кредит суму, яку зможете повернути без труднощів. Також переконайтеся, що дата повернення кредиту відповідає даті надходження вам грошових коштів, за допомогою яких ви плануєте його погасити. Також просимо переконатися в тому, що вас влаштовують нараховувані відсотки і комісії (за наявності). Надалі перед датою повернення кредиту не забудьте упевнитися в тому, що ви маєте в своєму розпорядженні достатню суму для його повернення.
 
Якщо у Вас виникли ускладнення зі своєчасним поверненням кредиту, не біда. В NEOCREDIT ви завжди можете відстрочити дату його повернення, активувавши один з видів пролонгації який в даний момент найбільше вам підходить.
Позичальник може продовжити термін користування кредитом необмежену кількість разів, оформляючи пролонгацію. Термін однієї пролонгації, залежно від обраного її виду – від 1 до 30 днів.
Якщо ж не виплатити кредит або неактивувати пролонгацію кредитного договору, це є порушенням кредитного договору і відповідно до його умов, позичальникові буде нараховуватися пеня в розмірі 2% від суми залишку по кредиту за кожен день прострочення.
 

Наслідки неповернення кредиту

Для нас важлива впевненість у тому, що позичальник поверне отриманий у нас кредит в строк і в повному обсязі. Для цього автоматична скорингова система, ретельно перевіряє кредитоспроможність кожного претендента на отримання кредиту. Опираючись на отримані скорингові дані ми переконуємося, що кредит буде виданий клієнту, який зможе його погасити без шкоди для свого матеріального становища і для якого сума отримана по даному кредиту не порівнюється з наслідками неповернення такого кредиту (а саме, зіпсована кредитна історія, блокування і арешт всіх платіжних карт боржника і його особистого майна, в тому числі нерухомості і транспортних засобів, підрив ділової репутації, судовий розгляд, спілкування з виконавчою службою, колекторами і т.д.).
 
Більшість наших клієнтів виправдовують нашу довіру. Це дає нам підстави сподіватися, що і ви ніколи не допустите такої ситуації. Але і до несподіванок ми готові.
 
Спочатку ми зв’яжемося з позичальником і обговоримо ситуацію, що склалася. Але, як і всі кредитні установи, передамо інформацію про невиконання позичальником зобов’язань з погашення кредиту до Бюро кредитних історій. Ця інформація стане доступна всім організаціям які мають доступ до баз даних Бюро крдитних історій, в тому числі банкам і кредитним організаціям, що призведе до того, що такий позичальник не зможете більше отримати кредит у жодній фінансовій організації.
 
Ми будемо змушені почати нарахування пені. У разі подальшого непогашення кредиту в ми звернемося до суду з вимогою стягнути суму кредиту і всі нараховані відсотки включаючи штрафні санкції. Суми відображені в рішеннях судів будуть стягуватися як приватними так і державними виконавцями, до повного відшкодування – весь час життя боржника і його спадкоємців. До повної оплати заборгованості перед нами позичальник не зможе користуватися кредитами і будь-якими сервісами пов’язаними з оплатою онлайн.
 
Тому ми впевнені що сума отриманого кредиту не співмірна з перерахованими наслідками його неповернення.
 

Онлайн кредит від Neocredit

Ми пропонуємо вам онлайн кредит на карту будь-якого банку України БЕЗ прихованих платежів і комісій. Отримати кредит у NEOCREDIT може кожен дієздатний громадянин України віком від 21 до 65 років, зареєстрований на території України (за винятком тимчасово окупованих територій) який має банківську карту і доступ до мережі Інтернет.
Наша відсоткова ставка є середньоринковою – 1,99% на добу і нараховується на залишок суми отриманого кредиту. Приклад розрахунку відсоткової ставки: при кредиті в 1000 грн на 10 днів сума до оплати складе 1199 грн., APR – 726,35%.

КешБек програма

При кожному погашенні вами кредиту, на ваш віртуальний Кешбек-рахунок в особистому кабінеті, буде повертатися частина від суми погашених вами процентів за кредитним договором. Сума Кешбеку який  повертається, визначається в процентному відношенні до суми сплачених процентів за кредитним договором. Кешбек можна використовувати на оплату процентів за наступними кредитами отриманими в Neocredit.

Взяти кредит