2231 

Кредит з 18 років

Необхідні швидкість,  індивідуальна процентна ставка, унікальний набір пролонгацій та ще й кешбек? Ви у потрібному місці!
Перевагою Neocredit є індивідуальна процентна ставка, яка автоматично розраховується на основі кредитної історії. Її можна дізнатися, просто подавши заявку на кредит. Процентні ставки в Neocredit починаються від 0,9% в день.
 
Подача заявки не зобов'язує вас брати кредит!
Сума кредиту
грн.
Повторним клієнтам
Термін кредиту
днів

Відсотки
0,9% день N/A
0 грн/день
1,99% день N/A
0 грн/день
До повернення
N/A грн.
N/A грн.
Повернути до
N/A
Сума кредиту
грн.
Повторним клієнтам
Термін кредиту
днів

Відсотки
0,9% день N/A
0 грн/день
1,99% день N/A
0 грн/день
До повернення
N/A грн.
N/A грн.
Повернути до
N/A
Умови кредитування
Новим клієнтам
Постійним клієнтам
до 3000 грн.
Сума кредиту
до 10000 грн.
Индивідуальний % від 0,9% до 1,99% в залежності від кредитної історії
Процентна ставка
Индивідуальний % від 0,9% до 1,99% в залежності від кредитної історії
3 - 14 днів без обмеження кількості пролонгацій
Період кредитування
3 - днів з урахуванням пролонгацій
онлайн
Спосіб отримання
онлайн
15 хвилин
Час розгляду заявки
5 хвилин
Ви можете отримати кредит з 18 років, якщо
Ви старше 21 року
У Вас немає тривалих прострочень за кредитами
У Вас є банківська картка українского банка
Ви — громадянин України
Чому варто отримати кредит з 18 років у Neocredit
Шидкість
Отримати онлайн кредит можна за 15 хвилин
Доступність
Ми видаємо кредити всім, позичальникам без роботи, студентам, пенсіонерам і навіть клієнтам з неідеальною кредитною історією
Мінімум документів
Для отримання кредиту Вам знадобиться мінімум документів, паспорт, ІПН та банківська картка
Прозорість
У нас не має прихованих платежів та додаткових комісій
Не має поручителів
Ми Вам довіряємо тому не просимо запрошувати поручителів
Зручні пролонгації
Ми допоможемо уникнути прострочень за кредитами, за допомогою великого набору пролонгацій
Індивідуальна процентна ставка
Встановлюється при подачі заявки автоматично, кожному позичальнику окремо, в залежності від кредитної історії від 0,9% до 1,99%
Не має прив’язки до часу чи місця
Все онлайн, Ви в любий момент можете отримати кредит
Заповніть персональні дані
Вкажіть ПІБ, паспортні дані, номер телефону, адресу та трохи про себе
Вкажіть контактну особу
Прізвище, Ім’я, По батькові та номер телефону
Додайте персональне фото
Використовуйте камеру смартфона чи комп’ютера
Вкажіть карту
Система на цю картку перерахує гроші після погодження заявки
На сайті Neocredit (онлайн оплата)
В Особистому кабінеті платіжною карткою. Кошти зараховуються миттєво
Приват 24 для фізосіб та Сервіс Погашай
На сайті Приват24 для фізосіб та Сервісі Погашай. Кошти зараховуються протягом години
Термінали Приватбанку, City24, IBox
В терміналах самообслуговування. Кошти зараховуються протягом години
Через касу будь якого банку
Кошти зараховуються протягом робочого дня
Партнери

Згідно із законодавством України, кожен повнолітній громадянин має право отримати кредит. Однак кредитування з 18 років банками не здійснюється. 

У більшості випадків студентам відмовляють з наступних причин:

 • відсутнє офіційне джерело доходу;
 • немає можливості пред'явити поручителя;
 • відсутнє цінне майно, яке можна розглядати у вигляді застави;
 • безліч щомісячних витрат (харчування, навчання, житло).

Все, що може запропонувати банк вісімнадцятирічному - кредитна карта з невеликим лімітом. А реальні кредити видають позичальникам від 21 року. Якщо ви, як і тисячі молодих людей в країні, зіткнулися з подібною несправедливістю, не поспішайте впадати у відчай. Оформити швидку грошову позику можна онлайн на Neocredit.

Сума кредиту при першому зверненні може становити до 3000 грн, а термін кредитування - до двох тижнів. Також ви отримуєте максимально вигідні умови: в залежності від кредитної історії, встановлюється процентна ставка від 0,9 до 1,99% в день. Отримавши грошову підтримку від МФО, вам не доведеться позичати у друзів або йти на поводу у банків.

Що потрібно для оформлення позики з 18 років

Щоб подати заявку в Неокредит потрібні паспорт, ідентифікаційний код, платіжна карта будь-якого українського банку і мобільний телефон з активною SIM-картою. Вибрати найкращі умови кредитування можна за допомогою онлайн-калькулятора на сайті. Процедура оформлення кредиту від 18 років займає в середньому 15-30 хвилин. Ви заповнюєте анкету, вказуючи паспортні дані та номер телефону. Потім кредитний робот перевіряє її на відповідність. П'ять хвилин - і гроші у вас на карті. Оформляємо позики 7 днів на тиждень.

Умови видачі кредитів з 18 років

Кредит з 18 років без довідок і поручителів в Україні громадяни отримують на загальних умовах. Нові клієнти беруть до 3000 гривень на термін до 14 днів. У деяких випадках, вісімнадцятирічні отримують суму менше. Залежно від:

 • Кредитної історії. Чим вона краща, тим більша сума і нижча ставка за позикою. Якщо кредитна історія сильно зіпсована в інших МФО, в кредиті може бути відмовлено.
 • Джерело доходу. Офіційного підтвердження місця роботи і соціального статусу від вас не потрібно. Але повідомити, де будуть взяті гроші на погашення, необхідно.

Позики онлайн з 18 років видаються без довідки про доходи. Все, що потрібно - це паспорт і ІПН. Ми гарантуємо своїм клієнтам конфіденційність інформації. Також вам знадобитися карта будь-якого банку з позитивним лімітом (від 1 гривні) і номер мобільного. Якщо позику схвалено, на ваш мобільний телефон прийде смс-код. Його використання буде свідчити про підписання кредитного договору. Гроші на карту позичальника нараховуються протягом п'яти хвилин. Ми працюємо без вихідних, тому завжди готові підстрахувати вас в скрутну хвилину.

Переваги онлайн кредитування

Пропонуємо взяти кредит на будь-які цілі: оплата навчання, житла, покупка гаджетів і т.д. Нам не потрібно пред'являти довідку про доходи. Для співпраці з нами не потрібні поручителі. До нас не потрібно добиратися через усе місто, витрачати час і гроші. Ми оформляємо кредити онлайн з 18 років без відмови. 

Вирішивши отримати позику в Неокредит, ви маєте наступні плюси:

 • кредитування в режимі онлайн;
 • потрібні тільки паспорт та ІПН;
 • гроші видаються з 18 років;
 • швидке прийняття рішення по кредитах;
 • вигідні умови.

Ми пропонуємо п'ять варіантів погашення заборгованості на вибір. У складній фінансовій ситуації можна вдатися до пролонгації.

Способи погашення кредиту

Усі, хто вирішив терміново оформити кредит з 18 років на карту, оцінили зручність його погашення. Наша МФО пропонує наступні варіанти:

 • через особистий кабінет: реєструючись на сайті, ви отримуєте доступ до власного інноваційного центру управління кредитами;
 • в терміналі Приватбанку: для цього потрібно ввести реквізити фірми, вказати призначення платежу, номер договору і свої ПІБ;
 • через інтернет-банкінг: досить ввести наші реквізити, призначення платежу, номер договору та ПІБ позичальника;
 • через сервіс «Погашай»: в рядку «Пошуку» необхідно ввести назву МФО, натиснути на «Погасити» і повністю ввести номер кредитного договору;
 • у відділенні банку: реквізити Неокредит, призначення платежу, номер договору та ПІБ - вся необхідна інформація;
 • в терміналі «Сіті-24»: у вікні «Пошук послуги» введіть назву МФО, виберіть необхідну дію, перевірте свої дані і внесіть суму кредиту. На сайті можна оформити пролонгацію.

Погашайте кредит будь-яким зручним для вас способом. Головне - без прострочень. Після закінчення узгодженого періоду відсоткова ставка підвищується. А ваша кредитна історія ризикує бути зіпсованою.

Поширені запитання
Який робочий час в Neocredit?

Служба підтримки Neocredit працює для вас без вихідних: У будні дні з 08:00 до 20:00 У вихідні дні з 08:00 до 20:00

Не прийшло SMS з кодом підтвердження?

Якщо не прийшло SMS з кодом підтвердження, натисніть "Надіслати ще раз". Якщо SMS все одно не приходить, зверніть увагу на наступне: - В момент відправки повідомлення можливо були перебої зі зв'язком, просто зачекайте якийсь час або перезапустіть пристрій; - Можливо повідомлення отримано, але телефон його не відобразив, а зберіг в окремій папці; - Переконайтеся, що на вашому мобільному пристрої немає ніяких додаткових програм для SMS і перевірте пристрій на наявність вірусів. У разі якщо все перераховане вище не допомогло - спробуйте переставити sim-карту в інший пристрій

Як я підписую кредитний договір з Neocredit?

Кредитний договір підписується вами електронним підписом одноразовим ідентифікатором, за допомогою натискання відповідної кнопки у особистому кабінеті. Згідно зі ст. 12 закону України «Про електронну комерцію», електронний підпис є певною алфавітно-цифровою послідовністю знаків. Для електронного підпису використовується одноразовий ідентифікатор, який доступний тільки позичальнику особисто і прирівнюється до його власноручного підпису "від руки". За допомогою такого електронного підпису одноразовим ідентифікатором, ви і підписуєте кредитний договір з усіма його умовами

Що необхідно для того, щоб отримати кредит від Neocredit?

Для отримання позики від Neocredit позичальникові необхідно відповідати наступним вимогам: Вік від 21 до 65 років Реєстрація та проживання на території України (крім тимчасово окупованих територій) Мати постійний дохід Мати доступ до мережі Інтернет Наявність банківської карти Наявність особистого мобільного телефону

Які документи необхідні для отримання кредиту?

Для отримання кредиту в Neocredit вам необхідно надати мінімальний пакет документів: Паспорт громадянина України Ідентифікаційний номер платника податків (ІПН)

Як швидко я дізнаюся рішення про надання мені кредиту?

У Neocredit розгляд кредитної заявки займає лічені хвилини! Як тільки рішення буде прийняте, ви отримаєте відповідне СМС повідомлення.

Як швидко сума сума кредиту буде зарахована на мою банківську карту?

Гроші будуть зараховані на вашу банківську карту миттєво, після отримання позитивного рішення за вашою заявкою.

Чи можуть у мене бути одночасно кілька кредитів в Neocredit?

Ви можете оформити одночасно тільки один кредит. Але кожен клієнт може оформити новий кредит відразу після погашення поточного. Кількість повторних кредитів не обмежена.

Чому мені схвалена сума кредиту менше зазначеної мною в заявці?

Neocredit залишає за собою право, в залежності від даних отриманих від Бюро кредитних історій, наданої клієнтом інформації та інших факторів, знизити суму, зазначену в кредитній заявці

Чи можна не виконувати договір про кредит, якщо він підписаний онлайн?

НІ, НЕ МОЖНА. ВІН РІВНОЦІННИЙ ПІДПИСАНОМУ ВЛАСНОРУЧ. Якщо ви оформили кредитний договір онлайн, використавши одноразовий пароль, то такий договір є рівноцінний звичайному паперовому. За законом одноразовий пароль має таку саму юридичну силу, як і власноручний підпис чи кваліфікований електронний підпис (Закон України "Про електронні довірчі послуги"). Тому не варто нехтувати своїми зобов’язаннями за кредитом, якщо його укладено в онлайн-форматі. Адже підписуючи договір, у тому числі за допомогою одноразового пароля, ви берете на себе зобов’язання виконувати його умови.

Якщо ви не знайшли відповіді на своє запитання, ви можете звязатися з нами будь яким зручним способом:
Електронна скринька:
neocredit.ua@gmail.com
Ви можете взяти кредит в інших регіонах України
Онлайн позика грошей на карту проводиться в таких містах:
Взяти кредит