1195 

Кредит в декретній відпустці

Необхідні швидкість,  індивідуальна процентна ставка, унікальний набір пролонгацій та ще й кешбек? Ви у потрібному місці!
Перевагою Neocredit є індивідуальна процентна ставка, яка автоматично розраховується на основі кредитної історії. Її можна дізнатися, просто подавши заявку на кредит. Процентні ставки в Neocredit починаються від 0,9% в день.
 
Подача заявки не зобов'язує вас брати кредит!
Сума кредиту
грн.
Повторним клієнтам
Термін кредиту
днів

Відсотки
0,9% день N/A
0 грн/день
1,99% день N/A
0 грн/день
До повернення
N/A грн.
N/A грн.
Повернути до
N/A
Сума кредиту
грн.
Повторним клієнтам
Термін кредиту
днів

Відсотки
0,9% день N/A
0 грн/день
1,99% день N/A
0 грн/день
До повернення
N/A грн.
N/A грн.
Повернути до
N/A
Умови кредитування
Новим клієнтам
Постійним клієнтам
до 3000 грн.
Сума кредиту
до 10000 грн.
Индивідуальний % від 0,9% до 1,99% в залежності від кредитної історії
Процентна ставка
Индивідуальний % від 0,9% до 1,99% в залежності від кредитної історії
3 - 14 днів без обмеження кількості пролонгацій
Період кредитування
3 - днів з урахуванням пролонгацій
онлайн
Спосіб отримання
онлайн
15 хвилин
Час розгляду заявки
5 хвилин
Ви можете отримати кредит в декретній відпустці, якщо
Ви старше 21 року
У Вас немає тривалих прострочень за кредитами
У Вас є банківська картка українского банка
Ви — громадянин України
Чому варто отримати кредит в декретній відпустці у Neocredit
Шидкість
Отримати онлайн кредит можна за 15 хвилин
Доступність
Ми видаємо кредити всім, позичальникам без роботи, студентам, пенсіонерам і навіть клієнтам з неідеальною кредитною історією
Мінімум документів
Для отримання кредиту Вам знадобиться мінімум документів, паспорт, ІПН та банківська картка
Прозорість
У нас не має прихованих платежів та додаткових комісій
Не має поручителів
Ми Вам довіряємо тому не просимо запрошувати поручителів
Зручні пролонгації
Ми допоможемо уникнути прострочень за кредитами, за допомогою великого набору пролонгацій
Індивідуальна процентна ставка
Встановлюється при подачі заявки автоматично, кожному позичальнику окремо, в залежності від кредитної історії від 0,9% до 1,99%
Не має прив’язки до часу чи місця
Все онлайн, Ви в любий момент можете отримати кредит
Заповніть персональні дані
Вкажіть ПІБ, паспортні дані, номер телефону, адресу та трохи про себе
Вкажіть контактну особу
Прізвище, Ім’я, По батькові та номер телефону
Додайте персональне фото
Використовуйте камеру смартфона чи комп’ютера
Вкажіть карту
Система на цю картку перерахує гроші після погодження заявки
На сайті Neocredit (онлайн оплата)
В Особистому кабінеті платіжною карткою. Кошти зараховуються миттєво
Приват 24 для фізосіб та Сервіс Погашай
На сайті Приват24 для фізосіб та Сервісі Погашай. Кошти зараховуються протягом години
Термінали Приватбанку, City24, IBox
В терміналах самообслуговування. Кошти зараховуються протягом години
Через касу будь якого банку
Кошти зараховуються протягом робочого дня
Партнери

З побутовими клопотами і турботами з дітьми допомогти не зможемо, але при труднощах з фінансами - можете на нас розраховувати. Кредит в декреті через МФО Neocredit оформляється по інтернету. Не потрібно надовго відриватися від невідкладних справ. Весь процес оформлення складається з реєстрації на сайті та заповнення онлайн-анкети. Знадобиться приблизно 15-20 хвилин, що зручно, якщо потрібно безвідривно доглядати за дитиною.

При першому зверненні нові позичальники можуть оформити до 3000 грн. Кредит для мам в декреті на цю суму Neocredit видає на 3-4 днів.

Як отримати кредит в декреті

У такому положенні на допомогу банків розраховувати проблематично. З дітьми не з'їздити в відділення, де потрібно просиджувати в чергах і вручну уважно заповнювати документи. Та й вимоги у банків високі: на кредит без відмови в декреті можна не розраховувати без стабільного джерела доходів і бездоганною кредитною історії.

Імовірність зайняти гроші вище при зверненні в організацію Neocredit. Ми займаємося мікрофінансуванням фізичних осіб - видаємо мікрокредити з індивідуальним розрахунком процентної ставки. Вартість користування позиковими коштами встановлюється персонально під кожного людини.

Як оформити кредит мамам в декреті через МФО:

 1. На сайті Neocredit виберіть суму і термін позики - умови, на яких збираєтеся кредитуватися.
 2. Натисніть на кнопку для подачі заявки і зареєструйтеся.
 3. Заповніть анкету: інформацію про себе, контакти, реквізити документів.
 4. Ознайомтеся з умовами договору і підтвердіть його дистанційне підписання.
 5. Перевірте зарахування коштів на карту банку.

У Неокредіт заявки перевіряє кредитний робот - система для автоматичного аналізу анкет. За рахунок цього ви отримаєте рішення з видачі мікропозик протягом 5-10 хвилин після звернення.

У чому може полягати складність взяття кредиту

Дівчата і жінки в декретній відпустці - не сама улюблена цільова аудиторія банків. У цій категорії потенційних позичальників менше шансів оформити онлайн-кредит, ніж у офіційно працюючої людини з високим доходом, якому не потрібно цілий день дивитися за шебутной дитиною.

Зате мамам в декреті рада допомогти компанія Neocredit. У нас набагато менш суворі вимоги до цієї категорії потенційних позичальників. Ми розуміємо, наскільки вам не просто, тому максимально полегшили процес кредитування - заявку подаєте віддалено, суму і термін позики вибираєте самі.

Щоб оформити мікропозик в Neocredit не знадобляться:

 • довідки про працевлаштування та доходи;
 • застави;
 • поручителі;
 • наявність офіційної роботи;
 • ідеальна кредитна історія;
 • ліквідна нерухомість.

Оформити позику в нашій компанії можна швидше, ніж банках. Для мам в декреті - це велика перевага, адже будь-яку заощаджену хвилину їм завжди є куди витратити: на термінову справу або скористатися моментом і хоча б трохи відпочити.

В нашій МФО перевірка заявок проводиться автоматично. Після схвалення гроші зараховуються на рахунок позичальника протягом 1 хвилини.

Умови кредитування для мам в декреті

При першому зверненні за кредитом:

 • сума: від 500 до 3000 грн;
 • термін: від 3 до 14 днів;
 • процентна ставка: розраховується індивідуально - від 0,9% до 1,99% на добу;
 • кешбек: 1% від суми сплачених відсотків.

Умови кредитування при повторних зверненнях у різних людей можуть відрізнятися. Все залежить від того, як виконувалися договірні зобов'язання за попередніми позиками. Ще на запропоновані умови впливає кредитна історія людини і сотні інших факторів.

Мінімально можлива відсоткова ставка для мам в декреті - 0,9%. Причому ці умови можуть бути доступні вам на постійній основі, а не як у багатьох інших МФО - тільки в якості акції. Якщо клієнт займає 1000 грн під 0,9% на три дні, то за користування грошима він заплатить 27 грн.

Мікропозик в Neocredit - простий засіб для тимчасового вирішення фінансових труднощів. Щоб зайняти гроші, навіть не доведеться з кимось спілкуватися. Потрібно тільки знайти вільний час - 15 хвилин і гроші на карті.

Якщо позичальник не встигає повернути гроші, можна скористатися пролонгацією. Це продовження встановленого терміну кредитування без штрафів і інших санкцій - просто триває кредитування за тією ж ставкою.

Необхідні документи для оформлення кредиту без відмови в декреті

 • паспорт;
 • ідентифікаційний код.

Надсилати поштою або привозити ці два документа в відділення компанії Neocredit не потрібно. Ви просто надаєте їх реквізити дистанційно. Це робиться на етапі заповнення онлайн-анкети на нашому сайті.

Подаючи заявку на кредит, довідка про доходи не вимагається. Інші варіанти офіційного підтвердження платоспроможності теж не потрібні. Ви можете отримати позику в статусі домогосподарки, в декретній відпустці і навіть без офіційного працевлаштування.

Поширені запитання
Який робочий час в Neocredit?

Служба підтримки Neocredit працює для вас без вихідних: У будні дні з 08:00 до 20:00 У вихідні дні з 08:00 до 20:00

Не прийшло SMS з кодом підтвердження?

Якщо не прийшло SMS з кодом підтвердження, натисніть "Надіслати ще раз". Якщо SMS все одно не приходить, зверніть увагу на наступне: - В момент відправки повідомлення можливо були перебої зі зв'язком, просто зачекайте якийсь час або перезапустіть пристрій; - Можливо повідомлення отримано, але телефон його не відобразив, а зберіг в окремій папці; - Переконайтеся, що на вашому мобільному пристрої немає ніяких додаткових програм для SMS і перевірте пристрій на наявність вірусів. У разі якщо все перераховане вище не допомогло - спробуйте переставити sim-карту в інший пристрій

Як я підписую кредитний договір з Neocredit?

Кредитний договір підписується вами електронним підписом одноразовим ідентифікатором, за допомогою натискання відповідної кнопки у особистому кабінеті. Згідно зі ст. 12 закону України «Про електронну комерцію», електронний підпис є певною алфавітно-цифровою послідовністю знаків. Для електронного підпису використовується одноразовий ідентифікатор, який доступний тільки позичальнику особисто і прирівнюється до його власноручного підпису "від руки". За допомогою такого електронного підпису одноразовим ідентифікатором, ви і підписуєте кредитний договір з усіма його умовами

Що необхідно для того, щоб отримати кредит від Neocredit?

Для отримання позики від Neocredit позичальникові необхідно відповідати наступним вимогам: Вік від 21 до 65 років Реєстрація та проживання на території України (крім тимчасово окупованих територій) Мати постійний дохід Мати доступ до мережі Інтернет Наявність банківської карти Наявність особистого мобільного телефону

Які документи необхідні для отримання кредиту?

Для отримання кредиту в Neocredit вам необхідно надати мінімальний пакет документів: Паспорт громадянина України Ідентифікаційний номер платника податків (ІПН)

Як швидко я дізнаюся рішення про надання мені кредиту?

У Neocredit розгляд кредитної заявки займає лічені хвилини! Як тільки рішення буде прийняте, ви отримаєте відповідне СМС повідомлення.

Як швидко сума сума кредиту буде зарахована на мою банківську карту?

Гроші будуть зараховані на вашу банківську карту миттєво, після отримання позитивного рішення за вашою заявкою.

Чи можуть у мене бути одночасно кілька кредитів в Neocredit?

Ви можете оформити одночасно тільки один кредит. Але кожен клієнт може оформити новий кредит відразу після погашення поточного. Кількість повторних кредитів не обмежена.

Чому мені схвалена сума кредиту менше зазначеної мною в заявці?

Neocredit залишає за собою право, в залежності від даних отриманих від Бюро кредитних історій, наданої клієнтом інформації та інших факторів, знизити суму, зазначену в кредитній заявці

Чи можна не виконувати договір про кредит, якщо він підписаний онлайн?

НІ, НЕ МОЖНА. ВІН РІВНОЦІННИЙ ПІДПИСАНОМУ ВЛАСНОРУЧ. Якщо ви оформили кредитний договір онлайн, використавши одноразовий пароль, то такий договір є рівноцінний звичайному паперовому. За законом одноразовий пароль має таку саму юридичну силу, як і власноручний підпис чи кваліфікований електронний підпис (Закон України "Про електронні довірчі послуги"). Тому не варто нехтувати своїми зобов’язаннями за кредитом, якщо його укладено в онлайн-форматі. Адже підписуючи договір, у тому числі за допомогою одноразового пароля, ви берете на себе зобов’язання виконувати його умови.

Якщо ви не знайшли відповіді на своє запитання, ви можете звязатися з нами будь яким зручним способом:
Електронна скринька:
neocredit.ua@gmail.com
Ви можете взяти кредит в інших регіонах України
Онлайн позика грошей на карту проводиться в таких містах:
Взяти кредит