≡ Як отримати кредит в Neocredit
8076 

Як оформити кредит в Neocredit

Заповніть коротку реєстраційну форму
Заповніть коротку реєстраційну форму на сайті. Так ви отримаєте доступ до вашого особистого кабінету – новітнього центру управління кредитами в Neocredit.
Ознайомтеся з Правилами та подайте заявку

Ознайомтеся з Правилами надання грошових коштів в кредит ТОВ “ФК “КОМБІ”. В особистому кабінеті вкажіть суму і термін, на який потрібні гроші. МІНІМАЛЬНИЙ ТЕРМІН КРЕДИТУ 5 ДНІВ.

Заповніть заявку на отримання кредиту українською мовою. Уважно внесіть всю необхідну інформацію в поля, обов’язкові для заповнення. Для цього вам знадобляться паспорт і ідентифікаційний номер.

Введіть реквізити вашої банківської картки. Натисніть на кнопку “Підтвердити”. Після цього на вашій карті тимчасово заблокується сума до 1 гривні (пізніше ці гроші повернуться на ваш рахунок). Якщо у вас підключений SMS-банкінг, на ваш телефон ви отримаєте повідомлення з вказаною сумою блокування. Інакше буде необхідно зателефонувати на гарячу лінію вашого банку за номером, вказаним на банківській картці, щоб дізнатися у оператора точну суму блокування. Суму блокування потрібно вказати у вашому Особистому кабінеті.

Дізнайтеся свою іНДИВіДУАЛЬНУ ПРОЦЕНТНУ СТАВКУ
Neocredit миттєво обробить вашу кредитну заявку і автоматично розрахує вашу індивідуальну процентну ставку. У нас не потрібно роками брати участь в програмах лояльності домагаючись знижок за відсотками. Процентна ставка розрахується програмним комплексом на основі вашої загальної кредитної історії. Вона встановлюється в діапазоні від 0,9 до 1,99% в день. Якщо ваша кредитна історія відмінна і скоринг Neocredit це підтвердить, ви можете відразу ж отримати процентну ставку і не акційну, а постійну, скажімо 0,9% в день. Для збереження цієї процентної ставки просто дотримуйтеся умов кредитного договору. Побачити свою процентну ставку можете в Особистому кабінеті та в СМС повідомленні про схвалення заявки.
отримайТЕ РіШЕНня протягом декількох хвилин
Рішення про видачу кредиту приймається з автоматизованою системою Neocredit протягом декількох хвилин. У Neocredit виключили людський фактор і цим забезпечили низький відсоток відмов і високу швидкість схвалення видачі кредитів.
ПіДПИШіть ДОГОВіР та отримайте гроші
Після повідомлення про схвалення вам кредиту підпишіть кредитний Договір в електронному вигляді смс-кодом, отриманим на ваш мобільний телефон. Вуаля! Гроші на вашій карті!
Процентна ставка та розмір кредита
види процентних ставок

Увага. В Neocredit діють декілька процентних ставок. Будь ласка ознайомтеся як і за яких умов вони застосовуються. За різних умов користування отриманим кредитом, у Neocredit діють процентні ставки які різняться між собою: Індивідуальна, Базова, та процентна ставка за користування кредитом після закінчення Узгодженого періоду.

базова процентна ставка
Базова процентна ставка становить 1,99% в день від суми отриманого кредиту. Вона встановиться, якщо позичальник не поверне кредит протягом Узгодженого періоду. До рівня Базової процентної ставки проценти донараховуються, починаючи з дати отримання кредиту. Увага! Донарахування процентів за базовою ставкою можна уникнути продовженням  (пролонгацією) Узгодженого періоду користування кредитом.
індивідуальна процентна ставка
Індивідуальна процентна ставка автоматично розраховується і встановлюється нашим програмним комплексом на основі загальної кредитної історії позичальника та даних нашої скорингової системи. Індивідуальні процентні ставки в залежності від якості конкретної кредитної історії встановлюються позичальникам в діапазоні від 0,9 до 1,99% в день (тобто в деяких випадках у окремого позичальника вона може збігатися з Базовою ставкою – 1,99% в день). Індивідуальна процентна ставка діє протягом Узгодженого періоду користування кредитом та протягом періоду часу, на який позичальник подовжує (пролонгує) Узгоджений період користування кредитом. Індивідуальна ставка скасовується в разі продовження користування позичальником отриманим кредитом після закінчення Узгодженого періоду (якщо він не пролонгований позичальником).
СТАВКА після закінчення Узгодженого періоду
Після закінчення Узгодженого періоду (якщо він не пролонгований позичальником) діє процентна ставка – 3,99% від суми отриманого кредиту в день. Ця процентна ставка активується після закінчення Узгодженого періоду і діє до дати повернення позичальником суми отриманого кредиту.
сума кредиту
Клієнтам Neocredit доступні кредити в сумі від 500 до 10000 гривень
Ми надаємо кредит, якщо
Ви старше 21 року
У вас немає тривалих прострочень по кредитам
У вас є банківська картка українського банка
Ви — громадянин України
Взяти кредит