≡ Як отримати кредит в Neocredit
8076 

Як оформити кредит в Neocredit

Заповніть коротку реєстраційну форму
Заповніть коротку реєстраційну форму на сайті. Так ви отримаєте доступ до вашого особистого кабінету – новітнього центру управління кредитами в Neocredit. Щоб заощадити час на реєстрації, скористайтеся сервісом дистанційної верифікації. Отримати кредит на картку через BankID можуть клієнти практично всіх українських банків.
 
 
У випадку несакціованого стороннього доступу до вашого особистого кабінету або зміни інформації споживача в системах дистанційного обслуговування Товариства рекомендуємо негайно поінформувати Товариство шляхом повідомлення на електрону пошту neocredit.ua@gmail.com
Ознайомтеся з Правилами та подайте заявку

Ознайомтеся з Правилами надання грошових коштів в кредит ТОВ “ФК “КОМБІ”. В особистому кабінеті вкажіть суму і термін, на який потрібні гроші. МІНІМАЛЬНИЙ ТЕРМІН КРЕДИТУ 5 ДНІВ.

Заповніть заявку на отримання кредиту українською мовою. Уважно внесіть всю необхідну інформацію в поля, обов’язкові для заповнення. Для цього вам знадобляться паспорт і ідентифікаційний номер.

Введіть реквізити вашої банківської картки. Натисніть на кнопку “Підтвердити”. Після цього на вашій карті тимчасово заблокується сума до 1 гривні (пізніше ці гроші повернуться на ваш рахунок). Якщо у вас підключений SMS-банкінг, на ваш телефон ви отримаєте повідомлення з вказаною сумою блокування. Інакше буде необхідно зателефонувати на гарячу лінію вашого банку за номером, вказаним на банківській картці, щоб дізнатися у оператора точну суму блокування. Суму блокування потрібно вказати у вашому Особистому кабінеті.

Дізнайтеся свою іНДИВіДУАЛЬНУ ПРОЦЕНТНУ СТАВКУ
Neocredit миттєво обробить вашу кредитну заявку і автоматично розрахує вашу індивідуальну процентну ставку. У нас не потрібно роками брати участь в програмах лояльності домагаючись знижок за відсотками. Процентна ставка розрахується програмним комплексом на основі вашої загальної кредитної історії. Вона встановлюється в діапазоні від 0,9 до 1,99% в день, що складає від 328,5% до 726,35% річних (реальна процентна ставка за методикою НБУ від 2106,38% до 60535,38% річних). Якщо ваша кредитна історія відмінна і скоринг Neocredit це підтвердить, ви можете відразу ж отримати процентну ставку і не акційну, а постійну, скажімо 0,9% в день. Для збереження цієї процентної ставки просто дотримуйтеся умов кредитного договору. Побачити свою процентну ставку можете в Особистому кабінеті та в СМС повідомленні про схвалення заявки.
отримайТЕ РіШЕНня протягом декількох хвилин
Рішення про видачу кредиту приймається з автоматизованою системою Neocredit протягом декількох хвилин. У Neocredit виключили людський фактор і цим забезпечили низький відсоток відмов і високу швидкість схвалення видачі кредитів.
ПіДПИШіть ДОГОВіР та отримайте гроші
Після повідомлення про схвалення вам кредиту підпишіть кредитний Договір в електронному вигляді смс-кодом, отриманим на ваш мобільний телефон. Вуаля! Гроші на вашій карті! Увага, швидкість зарахування коштів на карту залежить від оператора платіжних систем і може складати від 1 хвилини до  3 днів. Однак в більшості випадків, у разі відсутності обмежень встановлених банком за вашою картою, зарахування коштів на карту відбувається протягом 1-2 хвилин з моменту підписання кредитного Договору. Це одна з головних переваг онлайн-кредитування, яку високо цінують наші клієнти. Адже в більшості випадків кредит онлайн з автоматичним рішенням потрібен терміново.
(на ілюстрації вказаний середній час зарахування коштів на картку з моменту підписання кредитного договору споживачем.)
 
Попередження: Підписання Споживачем публічної пропозиції (Договору/оферти) передбачає надання його згоди на зазначені умови надання споживчого кредиту.
Процентна ставка та розмір кредита
види процентних ставок

Увага. В Neocredit діють декілька процентних ставок. Будь ласка ознайомтеся як і за яких умов вони застосовуються. За різних умов користування отриманим кредитом, у Neocredit діють процентні ставки які різняться між собою: Індивідуальна, Базова, та процентна ставка за користування кредитом після закінчення Узгодженого періоду. Інформація споживачам перед укладенням кредитного договору.

базова процентна ставка
Базова процентна ставка становить 1,99% в день від суми отриманого кредиту, що складає 726,35% річних (реальна процентна ставка за методикою НБУ 60535,38% річних). Вона встановиться, якщо позичальник не поверне кредит протягом Узгодженого періоду. До рівня Базової процентної ставки проценти донараховуються, починаючи з дати отримання кредиту. Увага! Донарахування процентів за базовою ставкою можна уникнути продовженням  (пролонгацією) Узгодженого періоду користування кредитом.
індивідуальна процентна ставка
Індивідуальна процентна ставка автоматично розраховується і встановлюється нашим програмним комплексом на основі загальної кредитної історії позичальника та даних нашої скорингової системи. Індивідуальні процентні ставки в залежності від якості конкретної кредитної історії встановлюються позичальникам в діапазоні від 0,9 до 1,99% в день що складає – від 328,5% до 726,35% річних (реальна процентна ставка за методикою НБУ від 2106,38% до 60535,38% річних), (тобто в деяких випадках у окремого позичальника вона може збігатися з Базовою ставкою – 1,99% в день). Індивідуальна процентна ставка діє протягом Узгодженого періоду користування кредитом та протягом періоду часу, на який позичальник подовжує (пролонгує) Узгоджений період користування кредитом. Індивідуальна ставка скасовується в разі продовження користування позичальником отриманим кредитом після закінчення Узгодженого періоду (якщо він не пролонгований позичальником).
СТАВКА після закінчення Узгодженого періоду
Після закінчення Узгодженого періоду (якщо він не пролонгований позичальником) діє процентна ставка – 3,99% від суми отриманого кредиту в день, що складає 1456,35% річних. Ця процентна ставка активується після закінчення Узгодженого періоду і діє до дати повернення позичальником суми отриманого кредиту.
сума кредиту
Клієнтам Neocredit доступні кредити в сумі від 500 до 10000 гривень
Попередження
 
Пам’ятайте, що за допомогою онлайн-кредитів можна вирішувати тільки непередбачені короткострокові фінансові труднощі. Ніколи не користуйтеся короткостроковим он-лайн кредитом, якщо ці гроші вам потрібні на тривалий термін. Ми не рекомендуємо вам брати короткостроковий кредит, щоб погасити інший, більший борг або довгостроковий кредит, так ви прийдете до заборгованості, погасити яку буде надзвичайно складно.
Після закінчення Узгодженого періоду (якщо він не пролонгований позичальником) діє процентна ставка – 3,99% від суми отриманого кредиту в день (1456,35% річних). Ця процентна ставка активується після закінчення Узгодженого періоду і діє до дати повернення позичальником суми отриманого кредиту.

Порушення виконання зобов'язання щодо повернення споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання споживчого кредиту надалі.

Фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь-яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов'язаної з ним особи як обов'язкову умову надання споживчого кредиту.

Для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання споживчого кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ.

Фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів про споживчий кредит тільки за згодою сторін.

Споживач може відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації.

Можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування споживчим кредитом залежать від обраного споживачем способу сплати.

Ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов'язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється без змін умов попередньо укладеного договору в бік погіршення для споживача.

Ми надаємо кредит, якщо
Ви старше 21 року
У вас немає тривалих прострочень по кредитам
У вас є банківська картка українського банка
Ви — громадянин України
Взяти кредит