Як дізнатися які кредити на мене оформлені ᐈ Чи можна дізнатися борги по кредитах на прізвище безкоштовно
13831 

Як дізнатися які кредити оформлені на людину

Зміст
 1. Як перевірити наявність кредитів — 3 робочих способи
 2. 1. Як дізнатися чи є кредити через бюро кредитних історій2. Як перевірити чи є кредит через банк3. Як дізнатися чи є у людини кредит через мобільний додаток
У даній статті ми розповімо, як дізнатися борги по кредитах за прізвищем безкоштовно. Використовуючи цю інформацію, кожен українець зможе перевірити наявність у себе відкритих кредитів і заборгованостей. Адже випадки бувають різні: боргові зобов’язання беруться на іншу людину, дошкуляють погрозами колектори, приходять листи про ініціативу судового розгляду по давно закритій позиці і т.п. Все це заважає спокійно жити, працювати, а іноді і виїжджати за кордон. МФО Neocredit розповість про три робочих способи перевірити власний фінансовий статус, щоб уникнути подібних ситуацій.

Як перевірити наявність кредитів — 3 робочих способи

Наявність у людини заборгованостей, особливо з простроченням, істотно знижує її кредитний рейтинг. Середнім показником для українців вважається 360-450 балів. При такому рейтингу можна розраховувати на отримання позики практично в будь-якій фінансовій установі. Існує кілька способів перевірити ці дані. Найбільш популярними з них вважаються використання сайту УБКІ (Українського бюро кредитних історій), мобільного додатка, а також звернення до банку. Оформити позику без дзвінків і фото на нашому сервісі можна і зі значно меншою відміткою. Для нашої компанії КР не є основним фактором при ухваленні рішення.

Зверніть увагу! На сайті УБКІ можна отримати інформацію безкоштовно один раз на рік. За кожне наступне звернення необхідно буде заплатити. Вартість другої і наступних перевірок в УБКІ становить 50 гривень.

Ситуації, при яких виникає необхідність дізнатися, чи є кредит на людину, бувають різними. Наприклад, ви хотіли оформити позику і вам відмовили. Або ж ви побоюєтеся незаконного отримання позики з використанням ваших документів. Також такі перевірки дозволяють відслідковувати власну кредитну історію з метою отримати вигідний кредит в майбутньому. Незалежно від цього, можна вибрати один з трьох способів, щоб швидко і легко перевірити необхідну інформацію.

1. Як дізнатися чи є кредити через бюро кредитних історій

Згідно з чинним законодавством кожен українець має право перевірити наявність кредиту онлайн в БКІ безкоштовно один раз на рік. На сайті бюро представлена ​​розширена інформація щодо отриманих коли-небудь позик (дата оформлення, сума, регулярність платежів), наявних заборгованостей, а також особисті дані позичальника. На підставі цієї інформації формується кредитний рейтинг. Саме на нього орієнтуються фінансові організації, приймаючи рішення про видачу позики. Чим вищий цей числовий показник, тим більше шансів отримати гроші. Варто зазначити, що у МФО Неокредит оформити кредит на картку ПриватБанку можна навіть із поганою КІ та низьким рейтингом.

На сьогоднішній день в Україні функціонує близько восьми кредитних бюро:

 • ПрАТ «Перше всеукраїнське бюро кредитних історій» (Київ, вул. Євгена Сверстюка, 11);
 • ПрАТ «Міжнародне бюро кредитних історій» (Київ, пр. Перемоги, 65);
 • ТОВ «Українське бюро кредитних історій» (Київ, вул. Грушевського, 1Д);
 • ТОВ «Універсальне бюро кредитних історій» (Київ, вул. Васильківська, 14);
 • ТОВ «Незалежне бюро кредитних історій» (Київ, вул. Володимирська, 78);
 • ТОВ «Бюро кредитних історій «Українське кредитне бюро»(Київ, Чоколівський бульвар, 13);
 • ТОВ «Роздрібне бюро кредитних історій» (Київ, площа Спортивна, 1А);
 • ТОВ «Онлайн бюро кредитних історій» (Київ, вул. Івана Франка, 40Б).

Якщо ви хочете дізнатися, чи є на мені кредит, скористайтеся сайтом УБКІ і виконайте кілька простих дій:

 • перейдіть на головну сторінку сайту;
 • введіть номер мобільного і дату народження;
 • виберіть месенджер для авторизації;
 • ознайомтеся з інформацією бюро;
 • при необхідності, перейдіть на сайт МБКІ, де представлені розширені дані. Для користувачів доступна така інформація, як дата оформлення кредиту онлайн 24/7, загальна сума, обов’язковий платіж, наявність прострочень і т.д. Такі відомості надаються за кожною отриманою позикою. Необхідно лише вибрати часовий проміжок перевірки.

Перша перевірка здійснюється абсолютно безкоштовно. За кожне наступне звернення потрібно буде заплатити 50 гривень. Алгоритм дій залишається тим самим, за винятком внесення оплати. Після зазначення дати народження і номера мобільного телефону, система запропонує оплатити послугу через LiqPay. Для цього потрібно ввести дані банківської картки та натиснути на кнопку «Оплатити».

Дізнатися про кредити людини через Бюро кредитних історій також можна поштою. Для цього необхідно відправити письмовий запит в організацію на абонентську скриньку 2733, за адресою м Дніпро, Україна, 49300. Заява повинна містити ПІБ, дані паспорта, ІПН, адреса реєстрації — все, що допоможе ідентифікувати вашу особистість. Відповідь очікуйте протягом двох днів з моменту подачі заявки. На вказану вами адресу прийде рекомендований лист з докладним звітом, з якого ви дізнаєтеся, які кредити на вас оформлені і чи є по ним борги.

2. Як перевірити чи є кредит через банк

Другий спосіб підійде для людей, які не користуються інтернетом і не можуть перевірити, чи брав хтось мікропозику на моє ім’я в режимі онлайн. У таких випадках можна звернутися в оффлайн-відділення банку і запросити цю інформацію особисто. Варто відзначити, що великі фінансові установи країни не просто формують відомості для БКІ, але і складають власні білі і чорні списки клієнтів.

Звернувшись до відділення банку, дізнатися чи оформлені на мене кредити, ви зможете у менеджера. Співробітник установи надасть довідку, в якій буде відображено, чи висять на вас боргові зобов’язання перед банком, вказана сума кредиту, дата оформлення, діюча процентна ставка, залишок суми до оплати, наявність прострочень і боргів.

Отриманий документ можна використовувати, щоб:

 • скласти договір реструктуризації, якщо є проблеми з виплатами;
 • зняти заборону на виїзд за кордон для відпочинку, відрядження і т.п .;
 • надати до суду для оскарження боргу.

Клієнти ПриватБанку можуть отримати таку довідку і дізнатися які кредити на мене оформлені онлайн та офлайн. І в першому, і в другому випадку послуга є платною, а її вартість становить 50 і 100 гривень. Отримати ці відомості онлайн можна через інтернет-банкінг. Для цього потрібно знайти вкладку «Мої рахунки» і вибрати «Кредитний рейтинг». Після чого кредитний звіт буде готовий протягом години.

3. Як дізнатися чи є у людини кредит через мобільний додаток

Третє місце, де можна можна дізнатися чи брала людина кредит, — мобільний додаток. Це унікальна розробка УБКІ, скачати яку можна на смартфон. Доступні версії для установки на Android і IOS. Такі утиліти зручні тим, що заощаджують ваш час і сили. Не потрібно нікуди йти, спілкуватися з менеджерами в банку тощо. Просто завантажуєте додаток, подаєте запит і отримуєте його у вигляді невеликого звіту. Кожен раз вводити дані не знадобитися, адже додаток їх запам’ятовує.

Якщо ви хочете регулярно відслідковувати зміни в кредитній історії, скористайтеся послугою «Статус Контроль».

З її допомогою можна відстежувати:

 • появу нових кредитів;
 • прострочення по виплатах, що утворилися;
 • погашення поточної заборгованості;
 • рівень кредитного рейтингу;
 • чи запитувалися дані кредитними організаціями;
 • закриття кредиту.

Вирішивши регулярно перевіряти чи є кредит на людині через «Статус Контроль», ви будете отримувати смс-повідомлення. Вартість послуги смс-інформування становить 25 гривень на місяць. Щоб захиститися від шахраїв, можна скористатися опцією FREEZE. Фінансові установи при перевірці вашої КІ побачать повідомлення, що ви тимчасово не збираєтеся брати кредит.

Який із способів вибрати — вирішувати вам. Кожен з них по-своєму зручний, але головне — дозволяє ретельно стежити за змінами в кредитній історії. І пам’ятайте, щоб не стати жертвою шахраїв, потрібно звертатися тільки в перевірені організації, наприклад, Неокредит. На сайті можна оформити кредит з автоматичним рішенням всього за пару хвилин. Надійна система ідентифікації користувачів відкидає можливість отримати гроші на чуже ім’я.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Взяти кредит