Про нас - Neocredit
8159 

Про нас

Про Neocredit (ТОВ "ФК "Комбі")
За допомогою новітніх технологій ми виробили швидку, зручну і персоналізовану систему кредитування. Ми хочемо щоб наші клієнти переконалися, що кредит з Neocredit – це не тільки технологічно, швидко і просто, але і комфортно.  У Neocredit немає таких вивертів, як пропозиції лише для нових клієнтів. В Neocredit кредитні пропозиції однакові як для нових клієнтів, так і для постійних.
 
Ми прагнемо виходити за рамки «достатньо хороші». Ми прислухаємось до того, що хочуть наші клієнти, і змінюємось відповідно до їх потреб. Ми створені для можливості легко розвиватися та використовувати новітні технології, щоб забезпечити вам чудовий досвід співпраці з Neocredit.
(на ілюстрації вказаний середній час надання кредиту повторним клієнтам, за умови відсутності змін у раніше наданих ними кредитодавцю данних та коректної роботи оператора платіжних систем. Подання заявки не гарантує отримання кредиту. Для нових клієнтів цей час може відрізнятися в більшу сторону.)
 
Наші переваги
Унікальний набір пролонгацій
який дозволяє уникнути прострочень та порушень кредитного договору, а саме пролонгації Neo-про, Neo-день та Neo-захист.
Індивідуальна процентна ставка
Процентні ставки в залежності від якості кредитної історії розраховуються і встановлюються сервісом Neocredit кожному клієнту індивідуально. Не потрібно роками брати участь в програмах лояльності домагаючись знижок за відсотками. Новий клієнт Neocredit відразу ж завдяки своїй хорошій кредитній історії може отримати процентну ставку, знижену по відношенні до базової, нарівні з постійними клієнтами.
Кешбек
Кешбек – 1% від погашеної суми нарахованих відсотків по кредиту.
Наші принципи
NEO справедливість
-Чесна індивідуальна процентна ставка. -Максимальна ясність і прозорість умов кредитування. -Без прихованих платежів. -Без обмежень кількості пролонгацій.
NEO зручність
Не важливо, де ви живете – Neocredit для всіх, хто потребує швидкої фінансової допомоги. Не потрібно нікуди йти – все он-лайн! Не встигаєте за термінами виплат? Бракує грошей на пролонгацію? Немає проблем. За допомогою спеціально розроблених пролонгацій, ви отримаєте можливість вносити зміни в термін погашення кредиту іноді навіть не маючи грошей на звичну класичну пролонгацію.
NEO гнучкість
Ніяких обмежень – ви самі вирішуєте, як і на що витратити отримані гроші.
Попередження
 
Пам’ятайте, що за допомогою онлайн-кредитів можна вирішувати тільки непередбачені короткострокові фінансові труднощі. Ніколи не користуйтеся короткостроковим он-лайн кредитом, якщо ці гроші вам потрібні на тривалий термін. Ми не рекомендуємо вам брати короткостроковий кредит, щоб погасити інший, більший борг або довгостроковий кредит, так ви прийдете до заборгованості, погасити яку буде надзвичайно складно.
Після закінчення Узгодженого періоду (якщо він не пролонгований позичальником) діє процентна ставка – 3,99% від суми отриманого кредиту в день (1456,35% річних). Ця процентна ставка активується після закінчення Узгодженого періоду і діє до дати повернення позичальником суми отриманого кредиту.

Порушення виконання зобов'язання щодо повернення споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання споживчого кредиту надалі.

Фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь-яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов'язаної з ним особи як обов'язкову умову надання споживчого кредиту.

Для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання споживчого кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ.

Фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів про споживчий кредит тільки за згодою сторін.

Споживач може відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації.

Можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування споживчим кредитом залежать від обраного споживачем способу сплати.

Ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов'язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється без змін умов попередньо укладеного договору в бік погіршення для споживача.

Ліцензії та свідоцтва

Діяльність ТОВ "ФК "КОМБІ" регулюється Національним Банком України та чинним законодавством України. Товариство внесене до Державного реєстру фінансових установ та має ліцензію на кредитування.

 

З ліцензією ТОВ "ФК "Комбі" можна ознайомитися за посиланням: Ліцензія ТОВ "ФК "Комбі"

 

Зі свідоцтвом про внесення до реєстру фінансових установ та випискою з ЄДРПОУ ТОВ "ФК "Комбі" можна ознайомитися за посиланням:

Свідоцтво про внесення ТОВ "ФК "Комбі" до реєстру фінансових установ нове

Свідоцтво про внесення ТОВ "ФК "Комбі" до реєстру фінустанов старе та виписка з ЄДРПОУ

Фінансова звітність
 
З балансом ТОВ "ФК "Комбі" на 30 вересня 2020 р. можна ознайомитися за посиланням:
 
Зі звітом про фінансові результати ТОВ  "ФК "Комбі"  за 9 місяців 2020 р. можна ознайомитися за посиланням:
 
Зі звітом аудитора щодо фінзвітності ТОВ ФК КОМБІ та звітністю за 2020 рік можна ознайомитися за посиланням:
Правила акцій
Правила використання промокодів для користувачів фінансових послуг Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «КОМБІ» (ТМ «Neocredit»)
 
Правила рекламної акції під умовною назвою «Ваш кеш» для споживачів фінансових послуг ТОВ «ФК «КОМБІ» (ТМ «Neocredit»)
 
Правила постійно діючої програми лояльності під умовною назвою «Індивідуальний рівень» для користувачів фінансових послуг Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «КОМБІ» (ТМ «Neocredit»)
Взяти кредит