Умови кредитування - NeoCredit
30 

Умови кредитування

Плата за користування кредитом від Neocredit

Плата за пользование кредитом от Neocredit составляет всего 1,99 % в день и является фиксированной.
… –>

Прострочення і пролонгація кредиту

Суму кредиту необхідно виплатити не пізніше дати погашення, обраної вами при оформленні кредиту. Тому ми просимо, перед подачею заявки переконайтеся, що ви берете в кредит суму, яку зможете повернути без труднощів. Також переконайтеся, що дата повернення кредиту відповідає даті надходження вам грошових коштів, за допомогою яких ви плануєте його погасити. Також просимо переконатися в тому, що вас влаштовують нараховувані відсотки і комісії (за наявності). Надалі перед датою повернення кредиту не забудьте упевнитися в тому, що ви маєте в своєму розпорядженні достатню суму для його повернення.

Наслідки неповернення кредиту

Для нас важлива впевненість у тому, що позичальник поверне отриманий у нас кредит в строк і в повному обсязі. Для цього автоматична скорингова система, ретельно перевіряє кредитоспроможність кожного претендента на отримання кредиту. Опираючись на отримані скорингові дані ми переконуємося, що кредит буде виданий клієнту, який зможе його погасити без шкоди для свого матеріального становища і для якого сума отримана по даному кредиту не порівнюється з наслідками неповернення такого кредиту (а саме, зіпсована кредитна історія, блокування і арешт всіх платіжних карт боржника і його особистого майна, в тому числі нерухомості і транспортних засобів, підрив ділової репутації, судовий розгляд, спілкування з виконавчою службою, колекторами і т.д.).

Онлайн кредит від Neocredit

Мы предлагает онлайн кредит на карту любого банка Украины БЕЗ скрытых платежей и комиссий. Получить его может каждый дееспособный гражданин Украины в возрасте от 21 до 65 лет, зарегистрированный на территории Украины (исключая временно оккупированные территории), который имеет банковскую карту и доступ к сети Интернет.
… –>

КешБек програма
При кожному погашенні вами кредиту, на ваш віртуальний Кешбек-рахунок в особистому кабінеті, буде повертатися частина від суми погашених вами процентів за кредитним договором.

Взяти кредит